Hakkımızda

Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgesi, Bursa Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 1994 yılından beri  Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü işbirliği ile serbest tüketici niteliği taşıyan elektrik enerjisi kullanıcılarına enerji tedarik eden elektrik üretim tesisimizle ve tecrübeli satış ekibimizle, enerji tedariği sürecinde ticari fırsatları müşterilerimize sunmak için 5 Ocak 2012 tarihinde Bosen Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. elektrik piyasasında etkin olarak rol almaya başlamıştır.

Firmamızda görev alan satış ekibimiz elektrik piyasasını yakından takip etmekte ve müşterilerimizin elektrik ihtiyacını karşılamak üzere uzun dönemli enerji anlaşmaları gerçekleştirmektedir.  

Bosen Enerji elektrik piyasası süreç ve mevzuatlarına hakim uzman kadrosuyla portföyündeki müşterileri ile iletişimini kesintisiz sürdürür. Müşterilerimize alternatif ödeme seçenekleri sunarak kaliteli hizmet desteği sağlayan firmamız enerji tedariğinde ekonomik çözümler sunmaktadır.

Elektrik enerjisini en uygun fiyat uygulaması ve kaliteli hizmetle sunmanın yanı sıra müşterileriyle uzun vadeli iş ortaklıkları hedefleyen Bosen Enerji tedarik sürecinin her aşamasında müşterilerine destek olmaktadır.